Producenci
O firmie

Firma OFFICE DNA jest owocem wieloletniej pracy i doświadczenia właściciela oraz pracowników w branży meblowej. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w kompleksowym wyposażaniu wnętrz biurowych. 

Dzięki sukcesom w tej dziedzinie, zwiększeniu kadry, która posiada również doświadczenie w przestrzeniach domowych oraz sprzedaży online, postanowiliśmy wyjść na przeciw wymaganiom klientów i poszerzyć naszą działalność do sprzedaży internetowej. 

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta, a swoją pracę traktujemy, jak naszą pasję.

Dotychczasowa działalność pokazała, iż ten cel realizujemy na wysokim poziomie, co potwierdza nieustannie wzrastająca liczba naszych partnerów biznesowych, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem..

Nasza firma dąży do zaspakajania coraz to nowszych potrzeb związanym z nowoczesnym designem, nowymi trendami, wymaganiami rynku oraz indywidualnego klienta.

Jednym z podstawowych założeń jest zapewnienie Klientowi finalnemu szerokiego spectrum zróżnicowanej oferty w przystępnych cenach z obsługą online i dostawą do drzwi. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze mebli, wesprą Państwa swoją wiedzą w selekcji optymalnych rozwiązań produktowych i logistycznych, zapewniając przy tym profesjonalną obsługę.

 

Oferujemy również usługi : 

- transport

- montaż mebli

- kosztorys inwestycji

- serwis krzeseł i mebli biurowych

- leasing mebli 

 

W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu i pozostajemy do Państwa dyspozycji. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl